Servis profesionálních kávovarů

Servis a údržba profesionálních kávovarů

Nejste si jisti, zda káva z Vašeho kávovaru má tu správnou chuť? Máte ve svém podniku problém s kávovarem? Nefunguje váš kávovar správně a nutně potřebujete náhradu pro zajištění chodu vaší kavárny? Neváhejte a kontaktujte nás! My vám pomůžeme! Provedeme servis či údržbu vašeho kávovaru na místě nebo vám zapůjčíme jiný! Naše společnost nabízí veškeré služby spojené se servisem a údržbou kávovarů určených pro profesionální účely. Mezi naše služby patří pozáruční servis, opravy a údržba nefunkčních kávovarů určených pro kavárenské, barové a restaurační zařízení. Provádíme servis a údržbu profesionálních kávovarů těchto značek AEG, Bravilor, Bosch DeLonghi, Carimali, Faema, Futurmat, Jura, Reneka, Nuova Simonelli, San Marco, Saeco,Siemens, Vibiemme, Wega a další. Naším cílem je zajistit servis a údržbu kávovarů v co nejkratším čase za rozumnou cenu. Servis provádíme do 5 pracovních dnů. Profesionální zařízení na přípravu kávy nejsou levnou záležitostí, a proto je nezbytné věnovat jim náležitou péči a kvalitní servis. Jen tak si vámi připravovaná káva udrží vysoký standart kvality a milovníci kávy se k vám budou rádi vracet.

Servis profesionálních kávovarů zajišťujeme v oblasti Praha

Přestal váš kávovar fungovat v tu nejnevhodnější dobu? Nevadí. Provádíme i expresní servis po celé Praze. Naši technici opraví váš kávovar přímo na místě nebo vám po dobu servisu zapůjčíme kávovar jiný. Díky našim skladovým zásobám náhradních dílů pro téměř všechny značky profesionálních kávovarů netrvá servis a údržba kávovaru více než pár dní.

Cena servisu a údržby profesionálních kávovarů

Svým zákazníkům vždy garantujeme profesionální přístup a příznivé ceny. V případě potřeby většího servisu nebo údržby profesionálního kávovaru, zákazníka vždy informujeme o postupu a ceně. Vždy se snažíme vyjít svým klientům maximálně vstříc a svým přístupem dosáhnout spokojenosti na obou stranách. Aby váš profesionální kávovar připravoval výbornou kávu co nejdéle, nabízíme pravidelnou údržbu profesionálních kávovarů za měsíční paušální cenu. Tuto službu provádíme přímo u zákazníka bez nutnosti dopravy vašeho zařízení do našeho servisního střediska. Samozřejmě se snažíme zákazníkovi vyhovět také časově a údržbu provádíme v době nejnižší vytíženosti vašeho podniku.

Údržba a servis profesionálních kávovarů zahrnuje:

- kontrolu dávkovače vody a nastavení dávkovače kávy – nastavení kávovaru dle používané kávy zákazníka – čištění a kontrolu mlecích kamenů – kontrolu a čištění okruhu páry – kontrolu a regeneraci filtru hrubých nečistot – kontrolu tlaku a těsnosti soustavy – kontrolu funkce počítadla a nastavení presostatu – promazání a sanitaci centrální jednotky – dávku čisticího přípravku pro všechny typy kávovarů Dle přání zákazníka vytvoříme servisní plán na míru. Náplň servisních služeb se odvíjí od typu kávovaru.

Doprava při servisu a údržbě profesionálních kávovarů

Jedná-li se o časově náročnější servis nebo údržbu profesionálního kávovaru, provádíme jej v našem servisním středisku. V takovém případě zajišťujeme svým zákazníkům dopravu zdarma. Nelze-li váš profesionální kávovar opravit na místě, zapůjčíme vám kávovar jiný a nefunkční zařízení opravíme v našem servisním středisku. Opravený kávovar vám doručíme zpět zcela zdarma. Náš tým profesionálů je vám vždy připraven poskytnout cenné rady týkající se servisu profesionálních kávovarů a doporučení pro další bezproblémový chod vašeho kávovaru. Zaujala-li Vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat.

FacebookGoogle+Google GmailTwitter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři + 3 =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>